COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

A Magyar Létesítménygazdálkodási Szövetség nyilvános létesítménygazdálkodási fóruma. A fórum moderált. A hozzászóláshoz regisztrálni kell.
A fórumok szervere a leveleket, értesítéseket az info@fmguru.hu e-mail címről küldi. Ha biztos akar lenni, hogy megkapja a leveleket, javasoljuk, lépjen kapcsolatban az Ön cégének az informatikai részlegével, és kérje, hogy vegyék fel az info@fmguru.hu e-mail címet a a spam szűrőben megbízhatók közé.

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: kisskamilla96 » 2020.03.23. 20:37

Sziasztok:)

Én is kitöltöttem az űrlapot. Nagyon hasznosnak találtam.
Egy drive formájában valószínűleg jobban alkalmazható egy cég esetében mint így sima excelben de ez részletkérdés.
Néhány mezőbe nekem se engedett írni.

Egyébként nagyon szuper:)
kisskamilla96
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:33

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: filotastamas » 2020.03.24. 07:23

Sziasztok!
Hasznos volt a teszt köszönjük, kitöltve közepes értékelést értünk el.
Felmerült kérdések:
Érdemes lenne talán automata papírtörlő adagolókra cserélni a mosdókban a ruha alapú kéztörlőt.
A közösen használt gépkocsik tisztítása.
A munkásjáratok tisztítási lehetőségei.
Küzdünk tovább a minél tökéletesebb megoldásért.
Tamás
filotastamas
 
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:35

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: Zsolt198012 » 2020.03.26. 19:45

Ismét köszönöm a kérdőívet! Nagyon hasznos anyag, sok ötletet merítettem belőle.
A kitöltés azt az eredményt hozta, amit vártam. Mivel mind én, mind a foglalkoztató cég újak vagyunk az üzemeltetés terén, ezért ezt az eredmény is tükrözte. Van hova fejlődni... :) .
Zsolt198012
 
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:35

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: NemesGabor » 2020.03.27. 11:02

Sziasztok,
Kitöltöttem a kérdőívet, mely hiányosságra rámutatott nálunk. A 70 % alatti eredmény azt mutatja, hogy sok tennivaló van még hátra. A legfontosabb intézkedéseket meghoztuk, a részletekre fogunk a jövőben koncentrálni.
Nagyon hasznosnak tartom az anyagot!
Üdv,
Nemes Gábor
NemesGabor
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:33

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: NemesGabor » 2020.03.27. 11:02

Sziasztok,
Kitöltöttem a kérdőívet, mely hiányosságra rámutatott nálunk. A 70 % alatti eredmény azt mutatja, hogy sok tennivaló van még hátra. A legfontosabb intézkedéseket meghoztuk, a részletekre fogunk a jövőben koncentrálni.
Nagyon hasznosnak tartom az anyagot!
Üdv,
Nemes Gábor
NemesGabor
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:33

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: Ligeti Gábor » 2020.04.05. 22:19

Nekünk 68% lett a pontszámunk, főleg azért mert túl kritikus vagyok, másrészt "békeidőben" sincs jól szabályozva a takarítás (sem az eljárások, sem az ellenőrzés módja): most is 1 hónap késében vagyunk a megfelelő protokollok alkalmazásában. Mindenre van valami a felkészülési tervben, de nem vagyok biztos, hogy valóban működnének-e ezek a tervek. Nagyon nagy vélemény különbség van a cégen belül, mi a fertőtlenítő takarítás. Az elfogadott protokoll szerint egy ködösítés nem az. Megpróbálom Ritz Tibor protokollját bevezettetni, ahol ez lehetséges: a termelési környezetben nagyon nehéz, óriási terület, nagyon tagolt felületek stb.. Az irodai környezet egyszerűbb.
Minden esetre megragadom az alkalmat, hogy kitöltessem a COVID koordinációért felelős kollégáimmal is, jó gondolatébresztő, és rámutat a felkészülés hiányosságaira is. Nálunk a szervezet március eleje óta riadókészültségben van, at anyavállalat ajánlásai szerint vezetjük be a megelőző és ellenintézkedéseket. Főleg az olasz és spanyol gyáraink "jó gyakorlata" hasznos.
Valaki előttem írta, hogy az értékelés túl általános, szerintem is az, de arra ott vannak a szabadon definiálható pontok, azzal testre szabható.

Ligeti Gábor
Ligeti Gábor
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2019.11.02. 20:38

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: csaba.szelenyi » 2020.04.06. 23:26

Sziasztok!
Kitöltöttem én is a táblázatot, sajnos csak 59% lett, elég alacsony. Talán én is kritikus vagyok, de jó pár hiányosságra rámutatott nálunk. De azt látom, hogy folyamatos a változtatás, úgyhogy megfogadom Tanár Úr tanácsát és újra ki fogom tölteni az idő előrehaladtával. Sokat is tanultam belőle.
Köszönöm
csaba.szelenyi
 
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2019.11.05. 09:45

Előző

Vissza: Koronavírus fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron