Helyi intézkedések, protokollok

A Magyar Létesítménygazdálkodási Szövetség nyilvános létesítménygazdálkodási fóruma. A fórum moderált. A hozzászóláshoz regisztrálni kell.
A fórumok szervere a leveleket, értesítéseket az info@fmguru.hu e-mail címről küldi. Ha biztos akar lenni, hogy megkapja a leveleket, javasoljuk, lépjen kapcsolatban az Ön cégének az informatikai részlegével, és kérje, hogy vegyék fel az info@fmguru.hu e-mail címet a a spam szűrőben megbízhatók közé.

Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: V_Daniel_Accell » 2020.03.17. 17:44

Sziasztok!

Ugyan már szigorítottunk azóta több ponton, hogy ezek megjelentek nálunk, de csatolva küldöm a dolgozók felé kommunikált plaktokat és leafleteket.

Tajekoztato.docx
(98.31 KiB) 399 alkalommal.

Protokoll.pdf
(1.71 MiB) 394 alkalommal.

Plakat2.pdf
(3.44 MiB) 392 alkalommal.

Plakat1.pdf
(1.28 MiB) 364 alkalommal.


Eredményes felkészülést!
V_Daniel_Accell
 
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2019.04.24. 12:55

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: merilaszlo » 2020.03.20. 09:53

Köszi ez szuper! használom ha nem baj...
merilaszlo
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:34

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: Zsolt198012 » 2020.03.24. 18:42

Köszi a hasznos anyagokat. Én is felhasználnám, ha nem gond.
A plakátokat milyen progival csináltátok?
Zsolt198012
 
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:35

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: V_Daniel_Accell » 2020.03.27. 13:26

Szia Zsolt !

A plakátok CorelDRAW programmal készültek. Van egy HR-s munkatársunk, aki nagyon ügyesen dolgozik vele. Feltöltök egy másik palakát típusunkat is, hátha hasznos lesz valakinek. (ui.: A "STOP" jelzés utólag kikerült a képből, de azt a változatot sajnos nem találom)

Kezfertotlenites.pdf
(657.48 KiB) 348 alkalommal.


Egyéb témához kapcsolódó:

Kaptam egy ajánlatot elektromos ködképzővel történő fertőtlenítésre. Találkozott már valaki a technológiával és a konkrét fertőtlenítőszerrel?

Teljes fertőtlenítése összesen X m3 területen.
Fertőtlenítő szer: Steri Clean Industry (Gyártó: Pannon trade, Győr)
Előnye: Magas fungucid, baktericid és 100% virucid hatás. 30 perc után a helyiség használható.
Hátránya: Nincs tartós hatása.
V_Daniel_Accell
 
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2019.04.24. 12:55

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: ragats.zsofia » 2020.03.27. 13:50

Szia Dani!

Az ózonos fertőtlenítést ismerem részletesebben, de írtam egy higiénikusnak az elektromos ködképzővel kapcsolatban, ha válaszol továbbítom.
ragats.zsofia
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:33

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: V_Daniel_Accell » 2020.03.27. 13:52

Szia!

Az ózonosról mit érdemes tudni? Van róla információm, de kérlek írd meg a tapasztalataid, ha időd engedi.

Köszönöm
V_Daniel_Accell
 
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2019.04.24. 12:55

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: BudaiAgnes » 2020.03.27. 14:15

Ózonosra én is kaptam ajánlatot, szívesen veszem Zsófi ha elmondod mi a véleményed erről. Csak klímatisztítás kapcsán van tapasztalatom vele, de ott hatékonynak bizonyult.
Köszönöm!
Ági
BudaiAgnes
 
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2019.11.05. 09:44

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: ragats.zsofia » 2020.03.27. 20:03

Nem tudom, hogy nálatok milyen és mekkora területről van szó?
Eddig mi irodaházakban végeztünk teljes körű ózonos fertőtlenítést ügyfeleknek. A higiénikusaink ellenőrizték a kezelés előtti és utáni csíraszámot ATP készülékkel, melyek értéke a kezelés után 0 volt. Nekem pozitív a tapasztalatom és a véleményem a technológiával kapcsolatban. Szakembereink határozták meg a helyszín adottságainak figyelembevételével a szükséges ózonkoncentrációt és behatási időt. A folyamat első részében a gép előszellőztetést végez, ezután megkezdi az ózontermelést, majd utószellőztetést hajt végre. A fertőtlenítés fő feltétele a zárt légtér, ahol biztosítani lehet a szükséges koncentrációt és a biztonságos kezelést. A folyamat időtartama alatt a területen élőlény, zöld növény nem tartózkodhat. Fontos, hogy minden fizikális szennyeződés pl. kávéfolt eltávolításra kerüljön, ami alatt „megbújhatnak” a mikroorganizmusok. Az ózonos fertőtlenítés nem okoz szennyeződést, így a kezelés után nem kell takarítani.

Javaslom, hogy kérjetek mérést és részletes jegyzőkönyvet.
Az elektromos ködképző fertőtlenítés során mennyi fertőtlenítőszert használnak el a terület kezelése alatt?
ragats.zsofia
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:33

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: Zsolt198012 » 2020.03.27. 22:08

Szia!

Köszönöm az infót!

V_Daniel_Accell írta:Szia Zsolt !

A plakátok CorelDRAW programmal készültek. Van egy HR-s munkatársunk, aki nagyon ügyesen dolgozik vele. Feltöltök egy másik palakát típusunkat is, hátha hasznos lesz valakinek. (ui.: A "STOP" jelzés utólag kikerült a képből, de azt a változatot sajnos nem találom)

Kezfertotlenites.pdf


Egyéb témához kapcsolódó:

Kaptam egy ajánlatot elektromos ködképzővel történő fertőtlenítésre. Találkozott már valaki a technológiával és a konkrét fertőtlenítőszerrel?

Teljes fertőtlenítése összesen X m3 területen.
Fertőtlenítő szer: Steri Clean Industry (Gyártó: Pannon trade, Győr)
Előnye: Magas fungucid, baktericid és 100% virucid hatás. 30 perc után a helyiség használható.
Hátránya: Nincs tartós hatása.
Zsolt198012
 
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:35

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: Zsolt198012 » 2020.03.27. 22:11

Jó olvasni a hozzászólásokat. Rengeteg hasznos információhoz jutok hozzá, és mindig tanulok valamit. Én még nagyon "kiscsikó" vagyok a szakmában. :)
Zsolt198012
 
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:35

Következő

Vissza: Koronavírus fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron