Gál Ferenc építész, facility manager munkát keres

Kizárólag a létesítménygazdálkodással, a szolgáltatásokkal kapcsolatos állásokra! A fórum moderált. Mindeképpen vegye figyelembe, hogy az itt megadott adatokat mindenki látja, a keresőrobotok is! Azaz: ne tegye közzé nevét, telefonszámát, e-mail címét (hozzon létre egyet külön erre a célra valamelyik ingyenes szolgáltatásnál), saját magáról csak annyit áruljon el, ami felkeltheti a potenciális munkaadó és a HR tanácsadók érdeklődését. A Nagy Testvér figyel!
Ha új témát akar nyitni vagy válaszolni szeretne, regisztrálnia kell!

Gál Ferenc építész, facility manager munkát keres

HozzászólásSzerző: Galferenc54_ » 2011.10.26. 12:05

Kedves Fórumozók!

Az elmult hónapban, munkaköröm megszűnt, így állás nélkül vagyok.
Ezúton küldöm szakmai önéletrajzom, és referencia listám, csatolt fájlként. Kiegészítésül jelzem, hogy életem korábbi szakaszában, műszerészként is dolgoztam erőműben. Eredetileg, műszerész vagyok. Ezek kapcsán tudtam életem kivitelező szakaszában, építész menedzserként a szakági elektromos, és gépész kollégák munkájára is megfelelő mértékben rálátni, munkájukat irányaítani. Épületenergetikai szakértői jogosítványom megszerzésekor, szükség volt a gépész és elektromos ismeretek felfrissítésére is. Az építész szakmában, fővállalkozó cégnél kezdtem, s így sok éves kivitelező gyakorlatom van. A műszaki ellenőrzésben szintén hosszú éveken át tevékenykedtem. Tervezői munkáim során, a felsoroltaknak nagy hasznát vettem.Az elmúlt időszakban a Mérnöktovábbképző Intézetben, szakdolgozatom megvédésével kaptam „Facility Manager „ oklevelet. A tanultakat, előző munkahelyemen szükséges is volt kamatoztatnom.
Jelenleg, egyéni vállalkozó vagyok.
Állást keresve, tisztelettel: Gál Ferenc
Csatolmányok
Gal_Ferenc_szakmai_reflista_2011_szept.doc
(45 KiB) 871 alkalommal.
Gal_Ferenc_CV_2011_október.doc
önéletrajz
(112.5 KiB) 851 alkalommal.
Galferenc54_
 
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.02.03. 13:20

Re: Gál Ferenc építész, facility manager munkát keres

HozzászólásSzerző: admin » 2013.01.30. 12:53

admin
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.05.20. 18:28

Re: Gál Ferenc építész, facility manager munkát keres

HozzászólásSzerző: admin » 2014.03.28. 11:43

...
admin
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.05.20. 18:28

Gulyás Gábor szakmai önéletrajz

HozzászólásSzerző: gulyasgabor » 2020.01.13. 18:16

Tisztelt Címzettek!

Jelenleg a HM EI Zrt. Ingatlan-üzemeltetési Igazgatóságánál dolgozom, mint dunántúli régióvezető. Társaságunk honvédségi és más objektumok üzemeltetésével, karbantartásával foglalkozik. 20 év munkaviszony után elérkezett a váltás ideje.
Kérlek Benneteket, hogy aki tud, segítsen nekem!
A csatolt önéletrajzban igyekeztem minden fontos információt feltüntetni, de szívesen állok rendelkezésre telefonon is.

Segítségeteket előre is köszönve, Gábor
Csatolmányok
Gulyás Gábor önéletrajz.docx
(22.14 KiB) 344 alkalommal.
gulyasgabor
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2015.02.16. 10:21


Vissza: Állást keres

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron