Költséghatékony minőségérzet

A Magyar Létesítménygazdálkodási Szövetség nyilvános létesítménygazdálkodási fóruma.
A fórumok szervere a leveleket, értesítéseket az info@fmguru.hu e-mail címről küldi. Ha biztos akar lenni, hogy megkapja a leveleket, javasoljuk, lépjen kapcsolatban az Ön cégének az informatikai részlegével, és kérje, hogy vegyék fel az info@fmguru.hu e-mail címet a a spam szűrőben megbízhatók közé.

Költséghatékony minőségérzet

HozzászólásSzerző: TKrisztian » 2010.05.18. 22:24

Közös célunk az FM szolgáltatások megrendelői oldalán az elégedett ügyfelek számának gyarapítása.
Nem mindegy mennyiből...
Itt egy valóban költséghatékony megoldással ismerkedhetünk meg! :-D
Kép
http://www.uphaa.com/blog/index.php/placebo-buttons/
The worker “could adjust her own temperature whenever she felt the need,” Perakes says, “thus enabling her to work more and complain less. When she heard the hissing air coming from inside the I-beam, she felt in control. We never heard another word about the situation from her again. Case solved.”
Avatar
TKrisztian
 
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.11.04. 15:03

placebo

HozzászólásSzerző: batapeter » 2010.06.28. 18:30

Akkor tetszene nekem ez a "placebo" találmány és akkor hinnék igazán benne, ha a vizsgán a gyurmafigurámat kiraknám helyettem, a vizsgáztatók elhinnék, hogy én vagyok, meg azt is hogy tök jó választ adtam a kérdésükre.
Ha ez így működne, az igaz placebo hatás lenne + jó lenne. :lol: batapéter
Avatar
batapeter
 
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010.03.02. 22:47

Re: Költséghatékony minőségérzet

HozzászólásSzerző: HorvathZsolt » 2012.07.11. 00:19

Megakadta szemem a minőségérzet kifejezésen.
Az első féléves prezim során használtam, és nagyon kivesézte a tisztelt bizottság... :!: :?: :oops:
HorvathZsolt
 
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.11.13. 00:30


Vissza: FM Guru Fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron