COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

A Magyar Létesítménygazdálkodási Szövetség nyilvános létesítménygazdálkodási fóruma. A fórum moderált. A hozzászóláshoz regisztrálni kell.
A fórumok szervere a leveleket, értesítéseket az info@fmguru.hu e-mail címről küldi. Ha biztos akar lenni, hogy megkapja a leveleket, javasoljuk, lépjen kapcsolatban az Ön cégének az informatikai részlegével, és kérje, hogy vegyék fel az info@fmguru.hu e-mail címet a a spam szűrőben megbízhatók közé.

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: Czerny » 2020.03.18. 14:00

Köszönjük szépen.
Igen, általános, hogy minél többeknek adjon általános eligazítást.
Vannak olyan mezők, amiket üresen hagytunk mindegyik kategóriában.
Segítene most, ha ezekből a mezőkböl több lenne?
Czerny
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2191
Csatlakozott: 2008.05.20. 19:30

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: feher.gabriella » 2020.03.19. 16:06

Tisztelt Tanár úr!

A kérdőív hasznos kiinduló pont, köszönöm.
Nálunk felmerült még néhány dolog, amit be lehet építeni:
- a távmunka kapcsán a céges mobil előfizetések adatkeretének felülvizsgálata, és ha szükséges, tárgyalások kezdeményezése,
- telefon- és videokonferencia szolgáltatás támogatása,
- a folyamatban lévő beruházások, felújítások, egyéb projektek újratervezése,
- a gépjármű flottakezeléshez kapcsolódó feladatok (pl.: fertőtlenítés),
- a tömegközlekedés mellőzésének támogatása, alternatív munkába járási lehetőségek feltérképezése.

Üdv.:
Fehér Gabi
feher.gabriella
 
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.11.05. 09:44

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: merilaszlo » 2020.03.20. 09:17

T. Tanár Úr. Az üres mezők elegendőek, oda mindenki be tudja írni a kiegészítéseket a saját vállalatára specifikálva. Mondjuk ez egy picit lassítja a teszt kiértékelését...
merilaszlo
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:34

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: abodismupa » 2020.03.21. 15:13

Üdv mindenkinek!

Kitöltöttem a kérdőívet, irodaházra elég jól alkalmazható de én is úgy érzem, hogy bizonyos objektum típusokra nehezebben húzható rá alapból, de vannak megfelelő mezők ahová saját kritériumot írhatunk, így értékelhető adatot kapunk a végén.
Az eredményünk 78% lett. Nem jó, nem tragikus.
abodismupa
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:35

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: Aranyos Éva » 2020.03.22. 13:55

Sziasztok,

Sikerült letölteni és kitölteni a kérdőívet:)
Az eredmény 88%, Park tekintetében.
Mivel több terület is érintett a feladataim között, így a teszt elvégzése után sorra vettem az egységeinket. pl. benzinkút.
Az eredmény katasztrofális! Küzdünk, de a teljes kivédése a vírusnak a bezárás lenne a megoldása. Az átmenő forgalmat nem lehet kontrollálni.
A kérdőív elgondolkodtatott, hogy van még rés a pajzson...de még nem lehet leállni, feladat van.
Köszönöm,

Szép napot Mindenkinek, vigyázzatok magatokra

Évi
Aranyos Éva
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:35

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: V_Daniel_Accell » 2020.03.22. 14:27

Sziasztok!

A 650 főt foglalkoztató üzemi és irodai környezetünk kb. 20.000 négyzetméteren eredménye a v2.0 alapján: 82%, amit reálisnak tartok, azonban közel sem elégségesnek.
V_Daniel_Accell
 
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2019.04.24. 12:55

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: ragats.zsofia » 2020.03.22. 14:34

Sziasztok!

Kitöltöttem én is a tesztet az irodánkra vetítve, 86%-os lett az eredmény.
Észrevételek:
- 2-es ponthoz hozzátenném a mosogatószivacs napi cseréjét, illetve a mosogatógép rendszeresebb tisztítását. Amennyiben megoldható, a dolgozók hozzanak erre az időszakra saját tányért és evőeszközöket.
- Amennyiben nem megoldható a home office, javasolt az irodán belül „ügyeletes” csapatokat létrehozni a minimum szükséges létszámmal, akik naponta váltják egymást, így a munkavállalók egymástól messzebb ültetése is jobban megoldható
- A maszk, mint munkaeszköz biztosítását hiányoltam a kérdések közül (igaz, hogy be lehet írni az üres helyekre), de fontosnak tartom, mivel nagymértékben csökkenti az esetleges fertőzés esetén a vírus továbbadását.
- Az üzletfolytonossági részt nagyon jónak tartom, sajnos sokan nem gondolnak rá.

Vigyázzatok magatokra!
Zsófi
ragats.zsofia
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:33

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: BudaiAgnes » 2020.03.22. 14:35

Szervusztok!

Köszönjük a kiértékelő lapot, nekem már részben volt csak hasznomra, mert nagyon időben kezdtünk intézkedni és óvintézkedéseket hozni. Voltak olyan pontok, amiket így is érdemes volt még bevezetni. A felkészültségünk ezzel együtt elég jó lett az értékelés alapján is.
A lappal kapcsolatban az észrevételem, hogy mivel minden cellaformázás le van tiltva (nem csökkenthető a betűméret, nem lehet sortörést alkalmazni, stb.), a megjegyzés mezővel kapcsolatban támadt gondom, hosszabb megjegyzés nem olvasható benne.

Üdv,
Budai Ági
BudaiAgnes
 
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2019.11.05. 09:44

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: ivanyi.arpad » 2020.03.22. 15:56

Sziasztok,

a kiertekelo lap hasznos es iranymutato volt, sajat eszreveteleim:
- irodai teruleten, alapvetoen szonyegpadlo boritassal, a fertotlenito padlotakaritas csak alkalomszeruen tortenhet az idoigeny es a koltsegek miatt
- a dolgozoi viselkedes pontba a liftek hasznalatat belevettem - meg beferek mentalitas-, nem kell egymas nyakaba lihegni, ebben az esetben meginkabb nem.

koszonom, Ivanyi Arpad
ivanyi.arpad
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:39

Re: COVID-19 felkészültség kiértékelő űrlap

HozzászólásSzerző: kettingermaty » 2020.03.22. 18:05

Sziasztok!

Először is, én is köszönöm szépen,számomra is hasznos volt. Kitöltöttem a saját meglátásaim alapján,az eredményről inkább nem beszélnék :D Nekem kicsit másabb a feladat köröm,ezáltal a szemléletem is,mivel én operatív munkát végzek(nem fogom se szégyelni se titkolni,ezt a munkát is el kell végezni,én udvari kisegítő vagyok). Nálunk jelen állás szerint a kollégium ki van ürítve,csak páran maradhattak,ők is engedéllyel,az épületek nagy része(van pár) zárva,távoktatás van. A dolgozók közül páran már home office-ban dolgoznak,de nem sokan. Sajnos nálam a munka köröm miatt ez kicsit nehezebben megoldható(szinte sehogy),mivel már a kertészeti munkákat is el kellett kezdenünk. Félre értés ne essék,nem sajnálatni akarom magam,csak ahogy itt mondani szoktuk: "A tfn másképp működnek a dolgok".

Matyi
kettingermaty
 
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:32

ElőzőKövetkező

Vissza: Koronavírus fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron