Helyi intézkedések, protokollok

A Magyar Létesítménygazdálkodási Szövetség nyilvános létesítménygazdálkodási fóruma. A fórum moderált. A hozzászóláshoz regisztrálni kell.
A fórumok szervere a leveleket, értesítéseket az info@fmguru.hu e-mail címről küldi. Ha biztos akar lenni, hogy megkapja a leveleket, javasoljuk, lépjen kapcsolatban az Ön cégének az informatikai részlegével, és kérje, hogy vegyék fel az info@fmguru.hu e-mail címet a a spam szűrőben megbízhatók közé.

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: V_Daniel_Accell » 2020.03.28. 05:34

Köszönöm a válaszod. Az ózonnak jól tudom, hogy nincs tartós hatása?

3500 köbméternyi irodára, folyosóra, mosdókra és étkezőre kerestem és kaptam ajánlatot a porlasztásos technológiával történő fertőtlenítéshez. Azonban a fentiekben is írt vegyszernek szintén nincs tartós hatása.

Jól sejtem, hogy 5000 négyzetméter alapterületű és 10 méter belmagasságú raktárépületek ózonos fertőtlenítésére nincs lehetőség, illetve értelme se sok van?
V_Daniel_Accell
 
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2019.04.24. 12:55

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: ragats.zsofia » 2020.03.30. 15:15

Az ózonnak nincs tartós hatása. Amíg még a légtérben van, addig fertőtlenítő hatású, de ahogy szellőztetünk a helyiségben, úgy csökken ez a képessége.
Bár én nem tudom, hogy lenne-e olyan megoldás, ami "folyamatosan" fertőtlenít.

Az általad megadott adatok szerint ez egy 50.000 légköbméterű helyiség. Itt az ózonos fertőtlenítés hatékonysága attól függ, hogy hogyan szakaszolható a helyiség, illetve legmentesen zárható-e.
A 3500 légköbméterű irodaterület fertőtlenítése véleményem szerint tökéletes lenne ezzel a módszerrel.
ragats.zsofia
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:33

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: attila.hajdu » 2020.03.30. 22:41

Nagyon jó a protokoll és a plakátok. Sajnos kipróbálni nem tudjuk, mert az egész épületet lezártuk, de a honlapunkra mi is feltettünk hasonló anyagot.
attila.hajdu
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2019.11.05. 09:44

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: NemesGabor » 2020.04.01. 05:30

Sziasztok,

Ipari ingatlanok üzemeltetésével foglalkozunk. Raktárak, műhelyek, kereskedelmi egységek.
A kialakult helyzetre való tekintettel az elmúlt 2 hétben bérlőink 25%-a már megkeresett minket, érdeklődve vmilyen átmeneti kedvezményről a bérleti díjak vonatkozásában. És még számítok további rohamra. Természetesen voltak kivitelezhetetlen mértékű igények is.
Aki hasonló helyzetben van, milyen intézkedéseket tudtatok hozni, hogy áll nálatok a vezetés a kérdéshez? Próbáltok vmilyen mentőövet dobni a kétségbeesett bérlőknek?

Köszönöm az észrevételeket,
Nemes Gábor
NemesGabor
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:33

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: Zsolt198012 » 2020.04.13. 08:26

Szia!

Mi olyan lehetőséget ajánlottunk fel a bérlőknek, hogy a következő 3 hónapban a bérleti díj felét fizetik, az így keletkező pluszt pedig az év többi hónapjára egyenletesen elosztva fizetik ki.
Szerencsére jó a kapcsolat a bérlőkkel és szeretnénk őket megtartani.
Zsolt198012
 
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:35

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: NemesGabor » 2020.04.14. 08:13

Szia Zsolt,

Mi is hasonló javaslatot dolgoztunk ki. Nem kedvezményt kapnak a Bérlők, hanem átütemezzük a díjakat.
Köszi a választ.

Üdv,
Nemes Gábor
NemesGabor
 
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2020.02.25. 14:33

Re: Helyi intézkedések, protokollok

HozzászólásSzerző: V_Daniel_Accell » 2020.04.16. 14:40

Tusszentes.jpg

Tavolsagtartas.jpg

Max_3_fo_csoportosulas.jpg

Kohoges_tiltas.jpg

Kezmosas.jpg

Kezfogas_tiltas.jpg

Kezfertotlenites.jpg

Integetes.jpg

4_nel_nagyobb_csoport_tiltas.jpg
V_Daniel_Accell
 
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2019.04.24. 12:55

Előző

Vissza: Koronavírus fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron