FM II. Feladat

A Magyar Létesítménygazdálkodási Szövetség nyilvános létesítménygazdálkodási fóruma.
A fórumok szervere a leveleket, értesítéseket az info@fmguru.hu e-mail címről küldi. Ha biztos akar lenni, hogy megkapja a leveleket, javasoljuk, lépjen kapcsolatban az Ön cégének az informatikai részlegével, és kérje, hogy vegyék fel az info@fmguru.hu e-mail címet a a spam szűrőben megbízhatók közé.

FM II. Feladat

HozzászólásSzerző: Zsolt.vargedei » 2024.09.10. 08:33

Tisztelt Tanár Úr!

Szeretném kérni Önt, hogy véleményezze a feladatomat.

Nagyon szépen köszönöm!


Tisztelettel,

Várgedei Zsolt
Csatolmányok
Várgedei Zsolt.xls
(106 KiB) 6 alkalommal.
Várgedei Zsolt PPT.pptx
(584.4 KiB) 5 alkalommal.
Zsolt.vargedei
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2024.02.20. 07:31

Re: FM II. Feladat

HozzászólásSzerző: Czerny » 2024.09.10. 10:28

Szervusz!

Tegeződünk :)
Én azt gondolom, hogy a számla ellenőrzése nem tartozik ide, azt ennek az ellenőrzésnek az alapján külön kell elvégezni és főleg, a teljesítésigazolást ennek az ellenőrzésnek az alapján kell kiállítani.
A karbantartásra elvitt tűzoltókészülékek helyett csere készülék biztosított és a naplóba felvezetett. (0,2)
Munkalap meglétének ellenőrzése kifejezettképpen a közép és teljes karbantartásra elvitt tűzoltókészülékek felvezetésének ellenőrzése (0,2)

E kettő között mi a különbség és van-e különbség?

Czerny József
Czerny
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2008.05.20. 19:30

Re: FM II. Feladat

HozzászólásSzerző: Zsolt.vargedei » 2024.09.11. 08:10

Szia Józsi!

Megtiszteltetés :) Köszönöm szépen.

Arra gondoltam, hogy a karbantartásra elvitt készülékek helyett hozott csere készülékek az üzemeltetési naplóba kerülnek felvezetésre és kifejezetten ennek a teljesülését ellenőrzi. Biztosít arról , hogy az elvitt készülék helyett kaptunk cserekészüléket. A 2. ellenőrzési feltétel pedig a munkalapon lévő felvezetés, hiszen más más költsége van. Ide tartozik a szemrevételezés is, melynél nem szükséges elvinni a készüléket.
Az az igazság, hogy elég nehéz az ellenőrzést ellenőrizni és nem volt jobb ötletem. ezért került a teljesítési igazolás és a számla is ide.
Nem szerettem volna kevés ellenőrzési feltételt alkalmazni.
Zsolt.vargedei
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2024.02.20. 07:31

Re: FM II. Feladat

HozzászólásSzerző: Czerny » 2024.09.11. 10:21

Szervusz, köszönöm.
Értem a szempontjaidat, most már.
Próbáld meg, hogy a táblázatból is mindez kiderüljön valamennyire.
Jó kis fogalmazási gyakorlat. :)

Czerny József
Czerny
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2008.05.20. 19:30


Vissza: FM Guru Fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron